DO WIDZENIA, PRZYJACIELE... - pożegnanie VIII klasy i uroczyste zakończenie roku szkolnego

,

"Po raz ostatni zadźwięczał dzwonek,
szybko minęło te parę lat.
Każdy z nas pewnie łezkę uroni,
zanim odejdzie w daleki świat!
Do widzenia, Przyjaciele,
Wspólnych spraw mieliśmy wiele.
Dziś ta nitka się urywa,
coś się kończy a coś się zaczyna.
Trudno się rozstać, ale już trzeba,
na pożegnanie uśmiech mi daj.
Te chwile które tu przeżyliśmy,
zostaną w sercu na wiele lat."

Dzisiejszy dzień obfitował w wiele emocji. Uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2023/2024 oraz pożegnaliśmy uczniów klasy VIII.

Drodzy ósmoklasiści - spędziliście w naszej szkole wiele lat, wypełnionych nauką, rozwijaniem pasji, zawiązywaniem przyjaźni i zdobywaniem cennych doświadczeń.

Każdy z Was wniósł coś wyjątkowego do naszej szkolnej społeczności. Przed Wami nowe wyzwania i możliwości. Znajdźcie swoją drogę, realizujcie marzenia i osiągajcie wyznaczone cele. Pamiętajcie, że drzwi naszej szkoły zawsze stoją przed Wami otworem. Zawsze możecie wrócić, podzielić się swoimi sukcesami i doświadczeniami. Niezależnie od tego, gdzie się znajdziecie, zawsze będziecie częścią naszej szkolnej rodziny!

Wszystkim dzieciom życzymy dużo słońca, radości i beztroskiej zabawy. Odpoczywajcie i cieszcie się każdym dniem. Pamiętajcie także o bezpieczeństwie!

Po wakacjach opowiecie nam o swoich niesamowitych przygodach! :)