XIV Norkowski Cup za nami!

Już po raz czternasty w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej im. Mariana Norkowskiego. W imprezie udział wzięło 5 drużyn. Zwyciężyli zawodnicy Szkoły Podstawowej Białe Błota. Drugie mijsce na podium zajęła druzyna ze Szkoły Podstawowej nr 31 w Bydgoszczy,  trzecie - Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego. Czwarta lokata przypadła naszej szkolnej drużynie. Na piątym miejscu uplasowała się druzyna z Katolickiej Szkoły Podstawowej.

Naszą szkołę reprezentowali:
1. Maja Wiśniewska kl. 6
2. Antoni Rosiński  kl. 6
3. Patryk Długołęcki kl. 5
4. Krzysztof Woźniak kl. 5
5. Mikołaj Zwoliński kl. 4
6. Kacper Czerniak kl.4

Gośćmi specjalnymi zawodów byli m.in. były sędzia piłkarski Roman Kostrzewski, aktualny sędzia międzynarodowy, ekspert CANAL+ SPORT - Adam Lyczmański, były prezes KP Polonia Bydgoszcz - Marcin Matysiak, Marek Wiśniewski z Wydziału Sportu i Turystyki bydgoskiego Ratusza, Bernadetta Różańska-Majchrzak - Pełnomocnik Prezydenta Miasta Bydgoszczy ds. Rady Osiedli, Paweł Bokiej - radny Miasta Bydgoszcz.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i dziękujemy za sportowe emocje!